Language iran-flag england-Flag
درباره ما

پروفایل

1 – نام شركت:

                      -   شرکت توليدي مهندسي بهساز طب (سهامي خاص)    

                      -   شماره ثبت 54095 تهران

                      -   داراي شناسنامه ثبت در اداره كل تجهيزات پزشكي وزارت بهداشت- درمان و آموزش پزشكي

                      -   داراي پروانه ثبت و اشتغال در سازمان انرژي اتمي ايران

2 – سال تاسيس: 1363

3 – سوابق موسسين و فعاليتهای شركت:

فعاليت موسسين شرکت بهساز طب از سال 1363با نمايندگي كارخانجات شيمادزو (Shimadzu)ژاپن در ايران آغاز شد و دوره های تخصصی را در زمینه های فنی و فروش در ژاپن گذراندند. دوره های آموزشی بطور مرتب در ایران ادامه پیدا کرد. دستگاه های تحت پوشش در آن زمان شامل؛ رادیولوژی های مرسوم و ریموت کنترل در قدرت های مختلف، آنژیوگرافی، سی تی اسکن، سونوگرافی، سی آرم و موبایل بودند.

يکی از افتخارات ما بررسی است که در دوران جنگ تحميلی توسط هيئتی متشکل از 8 شخصيت از وزارت محترم بهداشت (قائم مقام و معاون وزير، رياست و اساتيد دانشگاه، کارشناسان و ...) در ارتباط با وضعيت سرويس دهی به دستگاههای تصويری پزشکی (راديولوژی و ...) ساخت کمپانيهای مختلف (زيمنس، توشيبا، جی ای و ....) در غرب و جنوب غربی کشور بعمل آمد و مشخص گردید که فقط دستگاهای شیمادزو در این نواحی در حال کار بودند. نتیجتاً نخستین دستگاه های سی تی اسکن (8 دستگاه) از کمپانی شيمادزو خریداری و راه اندازی شدند. خرید از کمپانی مذکور توسط وزارت بهداشت، سازمان تامین اجتماعی، نیروهای مسلح و ... برای سال های متمادی بعد ادامه پیدا کرد و در طی تمام این سال ها شیمادزو بالاترین رکورد فروش در ایران را حفظ نمود.

 

  • در سال 1374 نخستين دستگاه برون اندامی کليه و مجاری ادرار و در سال 1381 دستگاه راديولوژی موبايل توسط اين شرکت توليد و تاکنون حدود 15 دستگاه سنگ شکن و بيش از 80 دستگاه راديولوژی موبايل در مراکز مختلف درمانی راه اندازی و مورد بهره برداری قرار گرفته اند. با احتساب ساير دستگاههای تحت پوشش (سونوگرافی، راديولوژی، سی آرم، ماموگرافی و ...) در حال حاضر حدود 150 دستگاه تحت پوشش سرويس ونگهداری اين شرکت می باشند.

 

  • مدیر عامل شرکت که مسئوليت مستقيم خدمات پس از فروش را عهده دار می باشد، با بيش از 25 سال سابقه در ارائه خدمات مذکور، دوره های تخصصی متعددی را در ژاپن، دانمارک، ايتاليا، سوئد و آلمان گذرانده و ضمن تاليف و ترجمه کتاب مرجع اصول دستگاه های راديولوژی پزشکی و عضویت در هیئت تحریریه کتاب جامع تصویر برداری، سال ها افتخار تدريس در دانشگاههای تهران و ايران را داشته است. ايشان هم اکنون علاوه بر ریاست دو کمیته فنی در INEC (کميته ملی برق و الکترونيک)، ویراستار رسمی و عضو کميسيون تدوين استاندارد های ملی موسسه استاندارد بوده و سالهاست که با موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران در زمینه های متعدد همکاری بسيار نزديک داشته و چندین کتاب و متون فنی را در دست ویرایش دارند.